CFdesign Autodesk ürün ailesine katıldı.

Print PDF
There are no translations available.
Blue Ridge Numerics ve Autodesk firmaları arasında 2011 yılı Mart ayında imzalanan satış anlaşması sonrasında, CFdesign Autodesk ürün ailesine katıldı.

CFdesign (yeni adıyla Autodesk CFD), Autodesk Inventor, CATIA, Pro/ENGINEER, Revit, Solid Edge, SolidWorks, SpaceClaim ve UGNX gibi farklı CAD platformlarını destekliyor.


Autodesk Hakkında

Autodesk, 1982’de AutoCAD’in piyasaya sunulmasından bu yana, son teknoloji harikası 2B ve 3B tasarım ve mühendislik yazılımlarının önünü açmıştır. Autodesk, kapsamlı bir tasarım, görselleştirme ve simülasyon uygulamaları sunar.

Tasarımcılara, mimarlara, dijital sanatçılara ve mühendislere projelerinin dijital modellerini oluşturma olanağı sunan Autodesk, kafalarındaki fikirleri gerçeğe dönüştürmeden önce bunların gerçek dünya performansını görselleştirmekle kalmayıp aynı zamanda öngörmelerine de yardımcı olur.

Bugün, 160 ülkede 9 milyon profesyonel zamandan ve paradan tasarruf etmek, rekabet avantajı kazanmak ve düşüncelerin hayata geçiriliş şeklini değiştirmek için Autodesk ürünlerini kullanıyor.